Członkostwo międzynarodowe

Stowarzyszenie w krótkim czasie, bo w rok po utworzeniu, zdecydowało się na człokostwo w dwóch liczących się na międzynarodowej arenie organizacjach branżowych, European Federation of Material Handling (FEM) oraz European Racking Federation (ERF). Organizacje te skupiają w swoich szeregach specjalistów, którzy są ekspertami w tworzeniu norm i regulacji technicznych, w zakresie swoich kompetencji.

Obecność PSTM w strukturach tych organizacji, nie jest zachowawcza, nasi członkowie aktywnie działają w strukturach opiniujących projekty i rozwiązania, które włączane są do procesów legislacyjnych. Projekty nad którymi obecnie się proceduje, będą miały znaczenie za kilka lat, dobrze jest więc z wyprzedzeniem wiedzieć nad czym obecnie się dyskutuje. To wartość nie do przecenienia, to pozwoli odpowiednio się przygotować do tego, co czeka rynek w Polsce.

Członkostwo PSTM w europejskich organizacjach o podobnym profilu działalności, zapisane jest w statucie Stowarzyszenia. Poniżej linki do stron internetowych tych organizacji, gdzie w zakładce członkowie, jest nasze Stowarzyszenie:

FEM – http://www.fem-eur.com/index.php

ERF - http://www.erfed.org/home

Brak wpisów. Nie podano kategorii.