I FORUM BEZPIECZEŃSTWA W MAGAZYNIE

Projekt edukacyjno-szkoleniowy mający na celu poprawęifbm bezpieczeństwa pracy w obszarach gospodarki magazynowej, logistyki wewnętrznej i dystrybucji, poprzez promowanie zasad oraz innowacji organizacyjnych i technicznych, czyniąc te obszary, bezpiecznym miejscem pracy.

„I FORUM BEZPIECZEŃSTWA W MAGAZYNIE” w sposób interaktywny przedstawi osiągnięcia nauki i techniki w dziedzinie bezpieczeństwa, ochrony zdrowia i życia w magazynach, centrach dystrybucji, hurtowniach i innych miejscach gdzie realizowane są prace przeładunkowe towarów. Wykorzystane zostanie bogate doświadczenie członków Polskiego Stowarzyszenia Techniki Magazynowej, oraz instytucji zajmujących się problematyką bezpieczeństwa, w obszarach ich działalności, którzy przedstawią sprawdzone rozwiązania, przyczyniające się do poprawy bezpieczeństwa pracy w gospodarce magazynowej i logistyce wewnętrznej.

Celem „I FORUM BEZPIECZEŃSTWA W MAGAZYNIE”, jest aktywna promocja bezpiecznego miejsca pracy oraz podnoszenie świadomości, wszystkich grup pracowniczych, zaangażowanych w procesy pracy gospodarki magazynowej i logistyki wewnętrznej.


Organizator:

pstm
 

Partnerzy merytoryczni I FORUM BEZPIECZEŃSTWA W MAGAZYNIE:

logo_pip_napis2     logo_udt     wsozz       ciop-pib-logo


 

Partnerzy techniczni I FORUM BEZPIECZEŃSTWA W MAGAZYNIE:

still-logo       logo     Baumalog_logo       nestor-logo-nestec     Guterbruk_logo marki  

AGENDA I FORUM BEZPIECZEŃSTWA W MAGAZYNIE

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY ikona_pdf

 
 

ZOBACZ RELACJĘ 

Brak wpisów. Nie podano kategorii.