Zgodnie ze statutem Polskiego Stowarzyszenia Techniki Magazynowej,  § 10 pkt.3 i 4 – „Członkiem wspierającym Stowarzyszenia może zostać osoba fizyczna i prawna deklarująca pomoc finansową, rzeczową lub merytoryczną w realizacji celów Stowarzyszenia.” oraz „Członkiem wspierającym staje się po złożeniu pisemnej deklaracji na podstawie uchwały Zarządu podjętej nie później niż w ciągu dwóch miesięcy od daty złożenia deklaracji.”

Stowarzyszenie przyjmuje członków wspierających widząc w nich partnerów do realizacji wspólnych celów, mieszczących się w kategoriach kultury biznesowej i bezpieczeństwa pracy.

Członkowie wspierający są dla Stowarzyszenia ważnym partnerem merytorycznym i biznesowym, który korzystał będzie z wiedzy i doświadczenia jakie w Stowarzyszeniu będzie powstawało.

LISTA CZŁONKÓW WSPIERAJĄCYCH POLSKIE STOWARZYSZENIE TECHNIKI MAGAZYNOWEJ:

AG Consult jest integratorem systemów informatycznych działającym na polskim rynku od 2001r. Firma specjalizuje się we wdrażaniu rozwiązań automatycznej identyfikacji w oparciu m.in. o: kody kreskowe i RFID, WMS, ERP, AMR, AGV oraz wymiarowanie automatyczne.

Nasi Klienci wysoko sobie cenią nasze wieloletnie doświadczenie w optymalizacji procesów produkcyjnych logistycznych, magazynowych i handlowych.

Jednym z autorskich rozwiązań dedykowanym dla firm zajmujących się przeglądami regałów jest PRSES Inspect, oprogramowanie automatyzujące proces rejestracji samego przeglądu jak również jego raportowanie i monitorowanie napraw.

Baumalog jest polską firmą inżynierską zajmującą się tworzeniem systemów automatyzujących przetwarzanie, składowanie i transport blach, profili, prętów i innych materiałów o dużych masach i gabarytach. Baumalog odpowiada za każdy etap – od koncepcji, przez konstruowanie, produkcję oraz uruchomienie i serwis. Zwiększenie efektywności procesów produkcyjnych i wzrost konkurencyjności to główne korzyści z wdrożenia systemów Baumalog.

LOGIS to sprawdzony integrator systemów magazynowania i dostawca rozwiązań zwiększających wydajność procesów magazynowych. Jest jednym z wiodących w Polsce dostawców systemów logistyki magazynowej, projektującym i wyposażającym magazyny oraz centra logistyczne w systemy składowania, transportu wewnętrznego, automatykę magazynową oraz systemy AGV, a także systemy zarządzania magazynem.

NEDCON Silesia zajmuje się kompleksową realizacją inwestycji w systemy składowania – zarówno te standardowe, jak i projektowane pod indywidualne potrzeby klienta. Realizujemy projekty w Polsce i w krajach Europy środkowo-wschodniej.

Na każdym etapie inwestycji, od doradztwa i projektowania po instalację systemów, dbamy o najlepszą jakość i profesjonalną obsługę. Naszymi Klientami są firmy otwarte na innowacyjne i specjalistyczne podejście do zagadnień projektowania i wykonawstwa.

Działamy tak, by nasi Partnerzy oprócz satysfakcji z wyboru produktu, odczuwali satysfakcję z bycia naszymi Klientami.

Nasza firma powstała w 2001 roku. Specjalizujemy się w systemach regałów wysokiego składowania i automatycznych liniach przenośników. Wykonujemy wariantowe projekty, doradzamy przy wyborze rozwiązań, przeprowadzamy dostawy, montaże, serwisy oraz przeglądy. Wyróżnia nas rzetelność oraz elastyczność, a naszą ambicją jest zadowolenie i partnerskie stosunki z Klientami.

Zapraszamy do współpracy!

Logistyka to nasze drugie imię. Działamy od 1999 roku oferując szerokie rozwiązania dla wielu branż zarówno przy produkcji jak i w magazynie.
Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstawimy profesjonalne rozwiązanie, dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą specjalistycznego osprzętu do wózków widłowych DURWEN Maschinenbau GmbH oraz ładowarek Little Giant Europe NV.

WDX, czyli Warehouse Development eXperts to międzynarodowa firma technologiczna tworzona przez inżynierów – partner w zarządzaniu logistyką wewnętrzną.

WDX wdraża kompleksowe systemy intralogistyczne w oparciu o autorskie rozwiązania oraz technologię innych producentów.

WDX produkuje systemy regałowe, wielopoziomowe podesty robocze, automatykę przemysłową, automatyczne systemy składowania oraz załadunku i rozładunku samochodów ciężarowych.