Zgodnie ze statutem Polskiego Stowarzyszenia Techniki Magazynowej,  § 10 pkt.3 i 4 – „Członkiem wspierającym Stowarzyszenia może zostać osoba fizyczna i prawna deklarująca pomoc finansową, rzeczową lub merytoryczną w realizacji celów Stowarzyszenia.” oraz „Członkiem wspierającym staje się po złożeniu pisemnej deklaracji na podstawie uchwały Zarządu podjętej nie później niż w ciągu dwóch miesięcy od daty złożenia deklaracji.”

Stowarzyszenie przyjmuje członków wspierających widząc w nich partnerów do realizacji wspólnych celów, mieszczących się w kategoriach kultury biznesowej i bezpieczeństwa pracy.

Członkowie wspierający są dla Stowarzyszenia ważnym partnerem merytorycznym i biznesowym, który korzystał będzie z wiedzy i doświadczenia jakie w Stowarzyszeniu będzie powstawało.

LISTA CZŁONKÓW WSPIERAJĄCYCH POLSKIE STOWARZYSZENIE TECHNIKI MAGAZYNOWEJ:

AG Consult jest integratorem systemów informatycznych działającym na polskim rynku od 2001r. Firma specjalizuje się we wdrażaniu rozwiązań automatycznej identyfikacji w oparciu m.in. o: kody kreskowe i RFID, WMS, ERP, AMR, AGV oraz wymiarowanie automatyczne.

Nasi Klienci wysoko sobie cenią nasze wieloletnie doświadczenie w optymalizacji procesów produkcyjnych logistycznych, magazynowych i handlowych.

Jednym z autorskich rozwiązań dedykowanym dla firm zajmujących się przeglądami regałów jest PRSES Inspect, oprogramowanie automatyzujące proces rejestracji samego przeglądu jak również jego raportowanie i monitorowanie napraw.

EnergyOn to zespół doświadczonych ludzi z pasją. Od wielu lat pracujemy na zróżnicowanym rynku, głównie skupiając się na kwestiach zasilania. Jeśli poszukują Państwo prostowników, falowników, UPS, baterii, a może chcecie zbudować od podstaw swoje Data Center to trafiliście pod właściwy adres. Przeprowadzimy Państwa przez cały proces zaczynając od planowania, projektu, wykonawstwa, a na utrzymaniu i serwisie kończąc.

Naszą misją jest dostarczanie wysokiej klasy produktów i usług które odpowiadają najwyższym wymaganiom naszych Klientów. Dążymy do ciągłego, opłacalnego wzrostu – z rozwagą obchodząc się z zasobami naturalnymi i środowiskiem. Pragniemy osiągnąć pozycję lidera z naszymi produktami i usługami we wszystkich segmentach rynku w oparciu o doskonałość organizacyjną i operacyjną. Długotrwałe partnerstwo z Klientami, ich satysfakcja i zaufanie w nas są podstawą naszego sukcesu. Ciągłe zaangażowanie zorientowane na Klienta, innowacje techniczne, badania i rozwój w całej organizacji, jak również najwyższa jakość i bezpieczeństwo to nasz priorytet.

MAG INSTAL GROUP to zespół doświadczonych ludzi. Specjalizujemy się w dostawie systemów regałów magazynowych, serwisie, naprawie oraz przeglądach eksperckich. Naszą mocna stroną jest również produkcja zabezpieczeń magazynowych, znakowanie powierzchni oraz kompleksowa naprawa posadzek przemysłowych.  Nasz zespół posiada kwalifikacje do wykonania przeglądów drabin, schodków i rusztowań jezdnych. Wykonywane usługi oraz dostarczane produkty realizujemy wg. indywidualnych potrzeb naszych klientów. Naszym kluczowym zadaniem jest pomóc klientom w realizacji zamierzonego celu i osiągnięciu zaplanowanego efektu.

Oferujemy najwyższej klasy produkty dla branży wyposażenia sklepowego oraz magazynowego.

Szeroki zakres świadczonych przez nas usług oraz indywidualne podejście do klientów sprawiły, że szybko staliśmy się jednym z liderów w branży wyposażenia sklepowego.

NEDCON Silesia zajmuje się kompleksową realizacją inwestycji w systemy składowania – zarówno te standardowe, jak i projektowane pod indywidualne potrzeby klienta. Realizujemy projekty w Polsce i w krajach Europy środkowo-wschodniej.

Na każdym etapie inwestycji, od doradztwa i projektowania po instalację systemów, dbamy o najlepszą jakość i profesjonalną obsługę. Naszymi Klientami są firmy otwarte na innowacyjne i specjalistyczne podejście do zagadnień projektowania i wykonawstwa.

Działamy tak, by nasi Partnerzy oprócz satysfakcji z wyboru produktu, odczuwali satysfakcję z bycia naszymi Klientami.

Nasza firma powstała w 2001 roku. Specjalizujemy się w systemach regałów wysokiego składowania i automatycznych liniach przenośników. Wykonujemy wariantowe projekty, doradzamy przy wyborze rozwiązań, przeprowadzamy dostawy, montaże, serwisy oraz przeglądy. Wyróżnia nas rzetelność oraz elastyczność, a naszą ambicją jest zadowolenie i partnerskie stosunki z Klientami.

Zapraszamy do współpracy!

Logistyka to nasze drugie imię. Działamy od 1999 roku oferując szerokie rozwiązania dla wielu branż zarówno przy produkcji jak i w magazynie.
Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstawimy profesjonalne rozwiązanie, dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą specjalistycznego osprzętu do wózków widłowych DURWEN Maschinenbau GmbH oraz ładowarek Little Giant Europe NV.

WDX, czyli Warehouse Development eXperts to międzynarodowa firma technologiczna tworzona przez inżynierów – partner w zarządzaniu logistyką wewnętrzną.

WDX wdraża kompleksowe systemy intralogistyczne w oparciu o autorskie rozwiązania oraz technologię innych producentów.

WDX produkuje systemy regałowe, wielopoziomowe podesty robocze, automatykę przemysłową, automatyczne systemy składowania oraz załadunku i rozładunku samochodów ciężarowych.