21 lutego 2016

Konferencja „Magazyn bezpiecznym miejscem pracy”, jest cyklicznie organizowanym spotkaniem specjalistów, którzy dzielą się wiedzą i doświadczeniem z użytkownikami magazynów i centrów logistycznych. Na spotkaniach promowane są najnowsze osiągnięcia w dziedzinie bezpieczeństwa, ochrony zdrowia i życia w magazynach, centrach dystrybucji, hurtowniach i innych miejscach gdzie realizowane są prace przeładunkowe towarów.

Celem tych spotkań w ramach cyklu „MBMP” jest aktywna promocja bezpiecznego miejsca pracy oraz podnoszenie świadomości, wszystkich grup pracowniczych, zaangażowanych w procesy pracy gospodarki magazynowej i logistyki wewnętrznej.

Tematem kolejnego spotkania „MBMP” są „Bezpieczne strefy obsługi i drogi komunikacyjne w magazynie – organizacja transportu i ruchu pieszych.” , w ramach którego omówimy oraz przedstawimy właściwe wyznaczanie i znakowanie stref serwisowych, dróg komunikacyjnych dla wózków widłowych oraz pieszych. Uczestnicy konferencji będą mogli z pomocą specjalistów ocenić poziom zabezpieczeń ciągów komunikacyjnych i zoptymalizować ich układ.

Szczegóły w pliku pdf Drogi komunikacyjne w magazynie – oferta

Admin