4 listopada 2014

Modern_logo_L4b

 

Już niebawem, 19-20 listopada br. w Warszawie odbędzie się VI edycja Ogólnopolskiego Kongresu Magazynowania i Logistyki MODERN WAREHOUSE organizowanego przez czasopisma branżowe „Nowoczesny Magazyn” i „Logistyka a Jakość”. W tym roku program kongresu czeka prawdziwa rewolucja. – Doroczne spotkanie logistyków będzie trwało nadal dwa dni, ale liczba prelekcji zwiększy się aż dwukrotnie dzięki wyspecjalizowanym sesjom tematycznym, które dodatkowo uzupełnimy moderowanymi dyskusjami, dotyczącymi najgorętszych tematów w branży – mówi Anna Frąckowiak, redaktor naczelna „Nowoczesnego Magazynu” i opiekun merytoryczny wydarzenia.

Ponadto, tegoroczną edycje kongresu sesją dedykowaną logistyce kanału e-commerce wzmocni nasz patron – Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki. – Z radością informujemy, że mamy Państwu do zaoferowania uczestnictwo w kolejnej edycji PL-LOGu. PL-Log 2014 odbędzie się 19-20 listopada 2014 r. w ramach jednej z sesji tematycznych VI Ogólnopolskiego Kongresu Magazynowania i Logistyki MODERN WAREHOUSE – Bolączki obsługi sprzedaży w e-commerce. PSML połączył siły z FORUM MEDIA POLSKA, aby wspólnie stworzyć największe wydarzenie logistyczne 2014 roku! – Robert Piotrak, prezes zarządu Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Logistyki.

Co wyróżnia tegoroczną edycję Kongresu? Przede wszystkim większa liczba prelekcji. Po części plenarnej sala kongresowa zostanie podzielona na trzy równolegle odbywające się sesje tematyczne, dzięki czemu zakres tematyczny poszerzy się, a liczba dostępnych wykładów zwiększy się aż dwukrotnie. Zagadnienia magazynowe, które są domeną Kongresu MODERN WAREHOUSE, będziemy analizować z szerszej perspektywy całego łańcucha dostaw w ramach sesji tematycznych: SESJA I – Wyzwania branży magazynowej, SESJA II – Bolączki obsługi sprzedaży w e-commerce, SESJA III – Dystrybucja bez potknięć. Uczestnicy będą mogli swobodnie migrować pomiędzy salami, wybiorą te tematy, które najbardziej ich interesują.

Po raz pierwszy też najgorętsze tematy w branży przedyskutujemy w trakcie specjalnych dyskusji, do których zaprosimy także uczestników Kongresu. Każdy będzie mógł się podzielić swoimi doświadczeniami, dzięki czemu Kongres nabierze jeszcze bardziej praktycznego charakteru. Jeszcze bardziej, ponieważ teorię – jak co roku zresztą – ograniczamy na Kongresie do minimum, zapraszając do poprowadzenia prelekcji logistyków-praktyków. To ich doświadczenia z wdrożeń innowacyjnych projektów są najcenniejszą inspiracją dla uczestników. Oczywiście nie zabraknie przykładów innowacji, inwestycji i skutecznych optymalizacji oraz kolejnej, trzeciej już edycji Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarzyków Logistyków KMW Logisys CUP. Która drużyna okaże się w tym roku najlepsza?

Szczegółowy program kongresu MODERN WAREHOUSE 2014 jest TUTAJ

Źródło: Forum Media Polska