Zapraszamy do lektury ciekawych publikacji przygotowanych przez naszych ekspertów, publikowane treści są drogowskazem dla dobrych praktyk, które nasze Stowarzyszenie wciela w życie.

  • W aktualnościach piszemy o wydarzeniach na rynku gospodarki magazynowej z udziałem naszego Stowarzyszenia, o szkoleniach, wystąpieniach naszych członków i innych wydarzeniach będących istotnym elementem gospodarczego życia.
  • Biuletyn, choć wydawany nieregularnie, jest źródłem fachowej wiedzy z dziedziny gospodarki magazynowej, w niektórych sprawach,  zwykle jest to oficjalne stanowisko naszego Stowarzyszenia, które jest gwarantem jakości i dobrych praktyk w biznesie.
  • Artykuły techniczne, są źródłem wiedzy opartej o najlepsze praktyki i normy, pisane przez naszych ekspertów – praktyków z długoletnimi doświadczeniem w danej dziedzinie.  Artykuły omawiają zagadnienia, które na rynku logistyki sprzętowej wymagają wyjaśnień i odniesień do obowiązujących norm z dziedziny gospodarki magazynowej i logistyki wewnętrznej.

 

Close Menu